free bootstrap templateSertuDesign

SERTU DESIGN, Serkan ÇAKIR tarafından 2013 yılında İnegöl’de kurulmuştur. Kuruluş, kurulduğu ilk yıllarda sadece tasarım hizmeti verirken 2017 yılından itibaren pazarlama ağını genişleterek ar-ge ve uygulama desteğini vermeye başlamıştır. Şimdiye kadar 300’ün üzerinde uygulamalı ar-ge hizmetleriyle bir çok firmaya destek vermiş sektörün yeni pazarlara açılmasına öncülük etmiştir.

Tasarımlarıyla sektöre yeni nefes ve yeni fikirler sunan markamız çizimlerini karakalem tekniği ile uygulayarak kısa sürede Türkiye’nin en çok tercih edilen tasarım markası olmuştur.

Müşterilerimizin, iç ve dış pazar payını arttırarak markalaşma ve tercih edilen firmalar arasında yer almasını sağlamak adına moda ve trend oluşturan tasarımlarla sektöre yön vermekteyiz.

Gücümüzü siz değerli firmalardan ve ekip arkadaşlarımızdan alan SERTU DESING başta İnegöl olmak üzere; İzmir, İstanbul, Aydın, Mersin, Konya, Tarsus, Adana, Trabzon, Manisa, Balıkesir ve Eskişehir gibi birçok şehirde müşterilerine hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Tasarım, pazarlama ve ar-ge uygulama olarak 3 dalda bütünlüğünü sağlamış güçlü ve geniş bir aile olarak yüzünüzü yeniliyor, en güncel materyaller ile sizleri tanıştırıyor, yapım teknikleri ile üretim bilginize bilgi katıyoruz.

Hedefimiz bu aileyi daha da genişleterek sektörde büyük bir güç haline getirip yeni makineler, materyaller, sistemler, konfor ile değişim ve dönüşüme hazırlamak Dünya pazarından büyük pay elde edip mobilya sektörünü Dünya listesinde ilk sıralara taşımaktır.

© Copyright 2018 SertuDesign - All Rights Reserved